Mateusz Majchrzak - leczenie bezsenności

Polskie Towarzystwo
Terapii Poznawczo-behawioranej


Polskie Towarzystwo
Badań nad Snem

Oferta dla Firm

Mateusz Majchrzak
Od lat moim głównym zainteresowaniem jest sen, a w szczególności terapia bezsenności.

Prowadzę terapie indywidualne, jak również wykłady na temat snu oraz stresu dla firm oraz klubów sportowych. Studiowałem psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Temat mojej pracy magisterskiej to: „Wypalenie zawodowe u funkcjonariuszy służby więziennej”. Studiowałem również na University of New South Wales, Sydney, Australia. Wykładałem (zajęcia o stresie oraz o śnie) na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Oprócz tego:

  • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Badań Nad Snem
  • Jestem certyfikowanym terapeutą CBT-i oraz ukończyłem liczne kursy dotyczące snu (zobacz tutaj)
  • Prowadzę terapię zaburzeń lękowych oraz depresyjnych

Prowadziłem szkolenia o śnie, stresie oraz o podnoszeniu poziomu energii do pracy dla takich firm jak: Enea, Zyguła, Roche, Big Star, Samsung, Sports Direct, Hydro Engineering, Fiber 4u, BNP Paribank, Oliver Wyman, Colliers International, Arla, MCdonald's, Fresenius Kabi, Cushman & Wakefield, Vattenfall, Astrazeneca, Tauron, Santander Bank, Mars, Otcf, Arvato, Avon, Lotos, Saint-Gobain, Genesis, Capgemini, Transition Technologies, Bystry, Bonduelle, DPD, Media Markt.

Media

Opinie

Piotr SturbecherApplication Management Specjalist

Miałem szczęście uczestniczyć w szkoleniu z zarządzania stresem prowadzonym przez Mateusza. Wysoki poziom merytoryczny i pełen profesjonalizm. Temat jak wykorzystać swoje zasoby do radzenia sobie ze stresującymi wydarzeniami rewelacyjnie (metodycznie i praktycznie) wyłożony.

Maria KuczewskaTalent Manager (Human Capital Manager)

Dziękujemy bardzo, było super ciekawie! Takiego uczestnictwa nie zanotowaliśmy od dawna (50 osób). Brawo. Mamy nadzieję dowiedzieć się jeszcze więcej o śnie :)

Alicja GutowskaSenior Specialist / People Services at Colliers International

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wartościowy w treści i sympatycznie poprowadzony wykład o śnie :) Do zobaczenia przy kolejnej okazji!

Dr Ryszard GroszakRektor WSZiB w Poznaniu

Pan Mateusz Majchrzak w roku 2016 prowadził na naszej uczelni zajęcia, na których uczestnicy zwrócili szczególną uwagę na wykłady o śnie - jego roli w moderowaniu reakcji stresowych oraz podnoszeniu energii życiowej. Uczestnicy mówili, że warsztaty będą im przydatne w lepszym funkcjonowaniu w pracy zawodowej.

Radosław KruczekWellness Programs Expert

Współpracuje z Mateuszem nad tematami zdrowia i wpływu na performance biznesowy, sportowy poprzez regenerację i sen. Top wiedza teoria przefiltrowana praktyka pracy z podopiecznymi. Jasne zalecenia, zadania. Każda sesja przygotowana rzetelnie. Polecam Mateusza.

Arek GrabowskiHR Business Partner

Mateusz przekonał mnie rzeczowymi argumentami , żeby nie pić kawy przed snem. Niby takie oczywiste a jednak. Po tygodniu widzę zmiany w funkcjonowaniu organizmu: śpię jak kamień ;). Mateusz jest bardzo zaangażowany i pomocny. Bezinteresownie. Polecam!

Bożena MroczekHR Manger

Szkolenie o śnie było super! dziękuję za przystępne przekazanie ważnych tematów. W słowniku pracowników pojawiło się też nowe słowo- ruminacja (czyli przeżuwanie w głowie negatywnych myśli) a co najważniejsze, też świadomość jak sobie z nią radzić!

Maksymilian WiśniewskiWłaściciel Klubu Invictus BJJ

Pan Mateusz Majchrzak przeprowadził dla nas wykłady dotyczące snu w sporcie. Wykład dotyczył roli snu w sporcie, nocy przed zawodami, drzemek, pracy zmianowej oraz bezsenności. Zawodnicy uznali, że porady były wartościowe, że mogą je wdrożyć od razu do swojego programu dnia. Polecam Mateusza Majchrzaka jako specjalistę w swojej dziedzinie, który potrafi przekonująco przekazać swoją wiedzę.

Maciej KryształowskiDyrektor Sklepu

Szkolenie PRZECIWDZIAŁANIE WYPALENIU ZAWODOWEMU prowadzone przez Mateusza Majchrzaka, to po prostu bardzo przydatna wiedza, którą uczestnicy szkolenia mogą wykorzystać w każdym momencie swojego życia. Pokazuje jak wypalenie zawodowe zakrada się krok po kroku i jak praktycznie każdy z nas może paść jego ofiarą. Z drugiej strony daje przystępne sposoby na „ładowanie swoich akumulatorów”, które możemy wykorzystywać każdego dnia.

Kontakt

ul. Mickiewicza 19,
60-833 Poznań

+48 503 178 327

możliwe sesje przez Skype